Brama segmentowa KRISPOL – VENTE K2 RFS 60 (bez tłoczeń)

Brama VENTE K2 RFS, gładka, bez tłoczeń, o grubości panelu 60 mm jest nowością w ofercie produktowej Krispol. Jest to najcieplejsza spośród wszystkich bram garażowych marki Krispol.

Stanowi ona idealne rozwiązanie dla osób szukających najlepszych rozwiązań dla domów energooszczędnych.

Zapisz

Zapisz

studio-projektowe-krispol4

WIRTUALNE STUDIO KRISPOL

Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora Krispol, dzięki któremu mogą Państwo samodzielnie wykonać wizualizację bramy i zobaczyć jak komponuje się z elewacją Państwa domu i garażu http://studio-projektowe.krispol.pl

CO WYRÓŻNIA TĄ BRAMĘ SPOŚRÓD INNYCH?

Solidne panele garażowe o kształcie chroniącym palce, grubości aż 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m2K]. Daje to wynik o około 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,9 [W/m?K] (brama o wymiarach 5000×2500 mm). Panel zachowuje grubość 60 mm na całej swojej wysokości ? także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami.

Sekret najcieplejszej bramy KRISPOL tkwi jednak nie tylko w grubszym panelu. Brama wyposażona jest we wzmocniony system uszczelnień, na który składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego panelu: uszczelka dwuwargowa i dodatkowa uszczelka jednowargowa.

Brama VENTE K2 RFS 60 standardowo wyposażona jest w dodatkową uszczelkę obwodową (boczną i górną) o specjalnej konstrukcji, która zapewnia niwelację mostków termicznych pomiędzy ścianą a kątownikami. W połączeniu z rozszerzonym uszczelnieniem dolnym i uszczelkami międzysekcyjnymi zapewnia ona znakomitą jakość izolacji całej bramy.

Podobnie jak w innych bramach Krispol w bramie VENTE K2 RFS 60 zastosowano rozwiązanie takie jak kształt łuku górnego zaprojektowany tak, aby optymalnie dociskał górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna.

Brama VENTE K2 RFS 60 jest bramą bardzo estetyczną, zbudowana jest z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń, które dostępne są w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME.

Brama dostępna jest w ponad 210 kolorach RAL i w ponad 40 okleinach. Jednym z tym dekorów jest niepowtarzalna Sosna antyczna, dostępna tylko w bramach marki Krispol. Dodatkowo, w trosce o każdy detal i wygląd bramy także z wnętrza garażu, okucia bramy standardowo malowane są na kolor zgodny z wewnętrznym kolorem paneli.

Brama VENTE K2 RFS 60 wyposażona jest w szereg dodatków między innymi zamek z możliwością wyboru ryglowania dwustronnego, rygiel, 21 wzorów detali dekoracyjnych, a także okno L60 z potrójnym pakietem szybowym o współczynniku U=1,21 [W/m2K]. Standardowym wyposażeniem bramy jest zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, bezpieczna konstrukcja paneli, osłony na rolki jezdne, a w bramach automatycznych ? wyłącznik przeciążeniowy.

Bramy VENTE K2 RFS 60 są dostępne w wymiarach co 1 mm oraz trzech typach prowadzeń: normalnym N28, normalnym podwyższonym NH35 oraz niskim L15. Minimalne wymagane nadproże wynosi 150 mm. Daje to ogromne możliwości dostosowania do potrzeb Klienta.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: home@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn, Czw: 08:00 - 18:00
Wt, Śr, Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.