HORMANN – BRAMY UCHYLNE STALOWE

Ocynkowane płyty bram i drzwi są optymalnie zabezpieczone przed korozją i wpływem czynników atmosferycznych. Stalowe bramy są dostępne w wersji standardowej w szczególnie niedrogim kolorze białym, w 7 korzystnych cenowo kolorach preferowanych, a także w niemal 200 kolorach z palety RAL*. Bramy są zagruntowane zasadniczo w takim samym kolorze po stronie zewnętrznej i wewnętrznej. Ościeżnica jest standardowo ocynkowana, bez powłoki gruntującej lub opcjonalnie w kolorze płyty bramy.

Decograin ? okleina foliowa z tworzywa sztucznego z zewnętrznej strony bramy jest odporna na działanie promieni UV i łączy zalety blachy stalowej ze wzornictwem imitującym strukturę prawdziwego drewna. Specjalnie zabezpieczona powierzchnia pozwala długo utrzymać atrakcyjny wygląd bramy. Do tych bram oferujemy ocynkowane ościeżnice w kolorze brązowym pasującym do okleiny.

* Wyjątek stanowią kolory perłowe, świecące i metalizujące.
** Nie dotyczy wzoru 936 basic

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: home@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn, Czw: 08:00 - 18:00
Wt, Śr, Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.