OKNA

Idealne okna to takie, które spełniają warunek szczelności, długiej żywotności, trwałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne. Ponadto powinny być estetycznie wykonane, a także zapewniać domownikom bezpieczeństwo. Takie okna znajdą Państwo w naszej ofercie.

Przedstawiamy atrakcyjną, wszechstronną ofertę okien PCV, drewnianych oraz aluminiowych. W palecie naszych produktów znajdują się wysokiej jakości okna renomowanych producentów Krispol, Drutex oraz Kowalczyk – Salamander. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo okien do małego mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, czy do wolnostojącej posesji, w naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie produkty. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model. Gwarantujemy również profesjonalny montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z paletą produktową, w ramach której znajdą Państwo zarówno okna klasyczne, jak i niestandardowe. Posiadamy doskonałe rozwiązania okienne dla osób, które zdecydowały się na budowę domu o charakterze pasywnym (profile od głębokości 70mm do 92mm). Dzięki wysokiemu poziomowi szczelności, nasze okna są w pełni energooszczędne. Tworzone są w oparciu o nowoczesne systemy zapewniające niską utratę ciepła z budynku oraz eliminują przenikanie zimnego powietrza z zewnątrz. Proponowane przez nas okna spełnią swoje zadanie nie tylko w budynkach nowych, ale także w starszych, restaurowanych.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: bramsec.serwis@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.

Małgorzata Wujak

tel.: 789 239 350, email: bramsec.serwis@bramsec.pl

Dział handlowy.