PARAPETY WEWNĘTRZNE

Parapety drewnopodobne (naturalna okleina)

Wykonane z wodoodpornej płyty MDF pokrytej lakierem lazurowym  lub okleiną naturalną wykonaną z dębu, mahoniu, buku lub  jesionu. Parapety z okleiny naturalnej wyróżniającej się nie tylko znakomitymi parametrami użytkowymi, ale również dużą wytrzymałością na uszkodzenia i estetyką. Powierzchnia strukturalna parapetów zabezpieczona jest folią. Parapety te wkomponować można w każdą przestrzeń i dopasować do każdego wystroju.  Parapety wykończone mogą być prosto, ćwierćwałkiem, półwałkiem lub skosem. Dostępne grubości parapetów to: 2 cm, 3 cm lub 4 cm.

parapety-buk-egz3

Parapety lakierowane

Wykonane z wodoodpornej płyty MDF, pokrytej lakierem poliuretanowym. Parapety lakierowane odporne są na wilgoć, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że zachowują najwyższą żywotność przez długie lata. Parapety lakierowane ze względu na bogata kolorystykę i wzornictwo można wkomponować zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i pomieszczenia utrzymane w klasycznym klimacie. Parapety wykończone mogą być prosto, ćwierćwałkiem, półwałkiem lub skosem. Dostępne grubości parapetów to: 2 cm, 3 cm lub 4 cm.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: bramsec.serwis@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.

Małgorzata Wujak

tel.: 789 239 350, email: bramsec.serwis@bramsec.pl

Dział handlowy.