PERFECTA – ROLETKI DZIEŃ I NOC

ROLETA IMPRESJA DZIEŃ / NOC

Roleta IMPRESJA to system przeznaczony do przykręcania do ściany lub sufitu. Największy rozmiar roletki DZIEŃ / NOC w naszej ofercie (szer.do 250 cm, wys. do 300 cm). Montaż kasetki do ściany przy użyciu specjalnych wysięgników oraz zaczepów twistowych, – do sufitu za pomocą zaczepu twistowego. Obok tradycyjnego systemu DZIEŃ / NOC gdzie tkanina jest rolowana, IMPRESJA oferuje rozwiązanie będące połączeniem zwykłej roletki z żaluzją. Mechanizm aluminiowy w kolorach: białym, srebrnym, czarnym lub kość słoniowa.

ROLETA SYSTEM PIĘĆ+ DZIEŃ / NOC

ROLETA SYSTEM PIĘĆ + DZIEŃ / NOC oferuje aluminiowe roletki kasetowe przeznaczone do bezinwazyjnego montażu naokiennego. Roletki te posiadają prowadnice wystające poza ramę okna (nadają się zarówno do okien z zewnętrznymi szprosami (na szybie), lub bez szprosów). Kasetka zlicowana z górną krawędzią skrzydła (roletka ta nie jest polecany do okien z mikrowentylacją). Szeroka gama kolorów kaset jak i prowadnic (wiele kolorów drewnopodobnych).

ROLETA SYSTEM PIĘĆ DZIEŃ / NOC

Roleta SYSTEM PIĘĆ DZIEŃ / NOC to naokienna roletka kasetowa. Zapewnia całkowitą prywatność – brak prześwitu między tkaniną a ramą okienną. Roletka polecana do okien bez zewnętrznych szprosów (na szybie). Idealnie nadaje się do okien z mikrowentylacją (kaseta umieszczona w świetle szyby). System ogranicza dostęp światła. Szeroki gama kolorów kaset jak i prowadnic (wiele kolorów drewnopodobnych) oraz zlicowanie prowadnic pozwala na pełną integrację roletki z oknem.

ROLETA SYSTEM TRZY DZIEŃ / NOC

Roleta SYSTEM TRZY DZIEŃ / NOC przeznaczona jest do bezinwazyjnym montażu naokiennego. Zapewnia całkowitą prywatność – brak prześwitu między tkaniną a ramą okienną dzięki zastosowaniu prowadnic. Roletka nadaje się zarówno do okien z zewnętrznymi szprosami (na szybie), jak i bez szprosów. Nie jest polecana do okien z mikrowentylacją. Sterowanie możliwe jedynie za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Montaż poza obrysem światła szyby nie ogranicza dostępu światła.

ROLETA TRADYCYJNA DZIEŃ / NOC

Roleta TRADYCYJNA DZIEŃ / NOC przeznaczona jest do montażu na ścianie lub do sufitu. Charakteryzuje się solidnym mechanizmem, dzięki któremu można wykonać roletkę do szerokości 200 cm (możliwość uzyskania szerokości 400 cm – dwie roletki na jednej listwie montażowej). Brak prowadnic. Mechanizm występuje tylko w kolorze białym i brązowym. Bez kasetki. Górny mechanizm roletki TRADYCYJNEJ DZIEŃ / NOC może zostać wyposażony w dodatkowy profil osłony, który chroni tkaninę przed zabrudzeniem.

ROLETA MINI DZIEŃ / NOC

Najpopularniejsza z naszych rolet standardowych roleta MINI dostępna jest również w wersji DZIEŃ / NOC. Tkaniny DZIEŃ / NOC nadają rozwiązaniom dodatkową funkcjonalność – roletka obok swojej przesłonowej funkcji może również pełnić również rolę firanki. System pasuje do większości standardowych okien, w tym również balkonowych. Nadaje się do samodzielnego montażu – łatwość i szybkość instalacji. Roletka MINI DZIEŃ / NOC przeznaczona jest do bezinwazyjnego montażu. Bez kasetki.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: home@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn, Czw: 08:00 - 18:00
Wt, Śr, Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.