PERFECTA – ROLETY

ROLETA DACHOWA DWA

Roleta DACHOWA DWA to roleta dachowa, której cechą charakterystyczną są guziki (spinki) umieszczone na tkaninie, które eliminują problem wypadania tkaniny z prowadnic – brak prześwitów pomiędzy tkaniną a prowadnicami. Gładka i płynna obsługa. W przypadku roletek montowanych na dużych wysokościach jest możliwość zastosowania drążka sterującego o długości 100, 150 lub 200 cm. Z kasetką. System jest dostępny w kolorach: białym, beżowym i oksydowanym. Dostępna też z tkaninami trudnopalnymi.

ROLETA DACHOWA JEDEN

Roleta DACHOWA JEDEN to jedna z naszych dwóch rolet dachowych z prowadnicami. Prowadnice umożliwiają blokadę tkaniny na dowolnej wysokości okna. Lepsze utrzymanie tkaniny przy oknie zapewnia intymność w pomieszczeniu. Obsługa ręczna przy użyciu dolnej listy aluminiowej z uchwytem. Mechanizm dostępny w kolorach: biały, brąz, jasna sosna, ciemna sosna i oksydowany. Możliwość zastosowania tkanin trudnopalnych.

ROLETA DACHOWA STANDARD

Roleta DACHOWA STANDARD to system przeznaczony do okien dachowych. Roleta przeznaczona do przykręcania. Montaż w świetle szyby nieznacznie ogranicza dostęp światła. Roleta ta nie posiada prowadnic. Blokada tkaniny możliwa jedynie w dwóch pozycjach: dół i połowa okna. Roleta bezkasetowa. Rolka z tkaniną ukryta za maskownicą. Mechanizm dostępny w kolorach: biały, jasna sosna, ciemna sosna i oksydowany. W systemie można zastosować tkaniny trudnopalne.

ROLETA IMPRESJA

Roletka IMPRESJA to naścienny system przeznaczony do przykręcania. Montaż kasetki do ściany odbywa się przy użyciu specjalnych wysięgników oraz zaczepów twistowych. Montaż do sufitu za pomocą zaczepu twistowego. Bez prowadnic. Roletka IMPRESJA może być sterowana elektrycznie. Mechanizm aluminiowy w kolorach: białym, srebnym, czarnym lub kość słoniowa. W systemie tym oferujemy również tkaniny trudnopalne.

ROLETA LUISA

Roleta LUISA to roleta przeznaczony do montażu naściennego (ściana lub sufit). Montaż kasetki w opcji przykręcanej przy pomocy specjalnych klipów. LUISA może być zainstalowana w bezinwazyjny sposób. W standardzie roleta ta oferowana jest bez prowadnic. Elementy mechanizmu (kasetka, ewentualne prowadnice) występują tylko w kolorze białym. Opcjonalne sterowanie mechaniczne. Możliwe jest zastosowanie tkanin trudnopalnych.

ROLETA SYSTEM PIĘĆ+

SYSTEM PIĘĆ + oferuje aluminiowe i plastikowe roletki kasetowe przeznaczone do bezinwazyjnego montażu naokiennego.Roletki te posiadają prowadnice wystajace poza ramę okna (nadają się zarówno do okien z zewnętrznymi szprosami (na szybie), lub bez szprosów). Kasetka zlicowana z górną krawędzią szkrzydła (roletka ta nie jest polecany do okien z mikrowentylacją). Szeroka gama kolorów kaset jak i prowadnic (wiele kolorów drewnopodobnych). Dostępna również z tkaninami trudnopalnymi.

ROLETA SYSTEM PIĘĆ

Roleta SYSTEM PIĘĆ to naokienna roleta kasetowa. Zapewnia całkowitą prywatność – brak prześwitu między tkaniną a ramą okienną. Roleta polecana do okien bez zewnętrznych szprosów (na szybie). Idealnie nadaje się do okien z mikrowentylacją (kaseta umieszczona w świetle szyby). System ogranicza dostęp światła. Szeroki gama kolorów kaset jak i prowadnic (wiele kolorów drewnopodobnych) oraz zlicowanie prowadnic pozwala na pełną integrację roletki z oknem. Dostępna też z tkaninami trudnopalnymi.

ROLETA SYSTEM TRZY

Roleta SYSTEM TRZY charakteryzuje się bezinwazyjnym montażem. Zastosowanie prowadnic zapewnia całkowitą prywatność (brak prześwitu między tkaniną a ramą okienną). Nadaje się do okien z zewnętrznymi szprosami (na szybie), jak i bez szprosów. Wielkim atutem tego systemu jest możliwość rozwijania roletki od dołu (dzięki instalacji kasetki w dolnej części skrzydła – opcja wersji sprężynowej). Nie polecana do okien z mikrowentylacją. Montaż poza obrysem światła szyby nie ogranicza dostępu światła. Można zastosować tkaniny trudnopalne.

ROLETA TRADYCYJNA

Roleta TRADYCYJNA to nasz produktowy evergreen. Roletka ta przeznaczona jest przede wszystkim do montażu na ścianie lub do sufitu. Rzadko polecana do stosowania naokiennego ze względu na duży mechanizm, który utrudnia pełne otwarcie okna. Solidny mechanizm umożliwia wykonanie rolet do maksymalnej szerokości 300 cm i maksymalnej wysokości 300 cm (możliwość uzyskania szerokości 400 cm – dwie rolety na jednej listwie montażowej). Brak prowadnic. Bez kasetki. Możliwość wykorzystania tkanin trudnopalnych.

ROLETA MINI

Roleta MINI to najpopularniejsza roleta w naszej ofercie. Pasuje do większości standardowych okien (również balkonowych). Idealna do samodzielnego montażu – łatwość i szybkość instalacji. Roleta MINI ze względu na niewielką wagę oraz wielkość nadaje się do bezinwazyjnego montażu. Z uwagi na nieinwazyjny montaż oraz przystępną cenę jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które przy pomocy rolety chcą w łatwy sposób odświeżyć wystrój pomieszczenia. Bez kasetki. Możliwość zastosowania tkanin trudnopalnych.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: home@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn, Czw: 08:00 - 18:00
Wt, Śr, Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.