PERFECTA – ŻALUZJE

ŻALUZJA PANELOWA

ŻALUZJA PANELOWA to doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz. Może pełnić nie tylko rolę dekoracji okiennej czy osłony przeciwsłonecznej, ale może być również używana do przedzielania pomieszczeń. Szeroki zakres dostępnych szerokości 150 – 580 cm. Brak możliwość całkowitego złożenia osłony (w zależności od długości pozostaje 1 lub 2 panele). System dostępny w dwóch kolorach: białym i srebrnym. Panele z PCV. Szerokość pojedynczych paneli 30-120 cm.

ŻALUZJA PIONOWA

ŻALUZJA PIONOWE to żaluzja z materiałowymi pionowymi lamelami szerokości 127 mm lub 250 mm. System ten pozwala na łatwe przesłonięcie nawet bardzo dużych powierzchni. Zwijanie jak i obracanie lameli za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Możliwość wykonania żaluzji skośnej (pomieszczenia poddaszowe ze skosami). Cały system (szyna górna, łańcuszek i sznurek) występuje tylko w kolorze białym.

ŻALUZJA POZIOMA 16 / 25 mm

ŻALUZJA POZIOMA to system poziomych żaluzji naokiennych o szerokości lameli 16 lub 25 mm. Żaluzje przykręcane w świetle okna. Dostępne lamele: aluminiowe o szerokości 16 i 25 mm, Bambusowe ,PCV – 25 mm lub WITRAŻ – 25 cm. Lamele aluminiowe również w wersji perforowanej, drewnopodobnej. Zwijanie i obracanie żaluzji za pomocą sznurka. Żaluzja nie jest wyposażona w mechanizm z hamulcem.

ŻALUZJA POZIOMA RETRO

ŻALUZJA POZIOMA RETRO to drewniana lub bambusowa wersja ŻALUZJI CLASSIC. Żaluzja RETRO to idealny dodatek to wnętrz w stylu kolonialnym. Rynna górna i dolna listwa żaluzji z materiału drewnopodobnego w kolorze dopasowanym do lameli. Widoczny mechanizm sterujący – w kolorze srebrnym lub starego mosiądzu. W standardzie drabinka taśmowa (drabinka sznurkowa opcjonalnie). Wysokość pakietu po podniesieniu żaluzji – 15-20% całkowitej wysokości.

ŻALUZJA POZIOMA CLASSIC

ŻALUZJA POZIOMA CLASSIC to żaluzja aluminiowa o szerokość lameli 50 mm. Rynna bez maskownicy. Kolor rynny górnej w kolorach lameli. Widoczny mechanizm sterujący w kolorze srebrnym lub starego mosiądzu. W standardzie występuje drabinka taśmowa (drabinka sznurkowa opcjonalnie). Wysokość pakietu po podniesieniu żaluzji – 15-20% całkowitej wysokości. Aluminiowe lamelki występują również w wersji preforowanej i drewnopodobnej.

ŻALUZJA POZIOMA STANDARD 50 mm

ŻALUZJA POZIOMA STANDARD 50 mm oferuje drewniane, bambusowe lub aluminiowe lamele o szerokości 50 mm. Podnoszenie i obracanie lameli za pomocą dwóch sznurków (sznurki umieszczone po obu stronach żaluzji). Sterowanie elektryczne zalecane dla żaluzji o pow. 4-9 m2. Drabinka sznurkowa lub taśmowa (opcja). Wysokość pakietu po podniesieniu żaluzji – 15-20% całkowitej wysokości. Kolory rynny: biały, srebrny, jasny brąz, brąz, beż, turkus, czarny. Lamelki aluminiowe dostępne też w wersji preforowanej i drewnopodobnej.

ŻALUZJA POZIOMA STANDARD 25 mm

ŻALUZJA POZIOMA STANDARD 25 mm to żaluzja z drewnianymi lub bambusowymi lamelami szerokości 25 mm. System oferuje możliwość bezinwazyjnego montażu na skrzydle okiennym za pomocą górnych uchwytów metalowych. Dostępne kolory rynny: brąz (standard), biały, beż i srebrny. Żaluzja z drabinką sznurkową. Możliwość elektrycznego sterowania. Wysokość pakietu po podniesieniu żaluzji – 15-20% jej całkowitej wysokości. Maksymalna powierzchnia żaluzji STANDARD 25 mm do 3 m2.

BRAMSEC

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 99
e-mail: home@bramsec.pl

Godziny otwarcia

Pn, Czw: 08:00 - 18:00
Wt, Śr, Pt: 08:00 - 16:00

Doradcy handlowi

Andrzej Grec

tel.: 514 521 831, email: andrzej@bramsec.pl

Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, rolety zewnętrzne, rolety materiałowe, markizy, napędy do bram garażowych i wjazdowych, bramy garażowe dla klientów indywidualnych, żaluzje zewnętrzne, stolarka aluminiowa, stolarka stalowa przemysłowa, drzwi ppoż.

Anna Kotwińska

tel.: 517 077 238, email: anna.kotwinska@bramsec.pl

Dział handlowy.